Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 1 X 2017

Ogłoszenia parafialne - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 1 X 2017

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XXVI niedziela zwykła. Wezwani przez Pana Boga gromadzimy się we wspólnocie eucharystycznej, by pozwolić się prowadzić Panu Bogu po Jego drogach. Jest to wyraz naszego posłuszeństwa w wierze. Udział w liturgii ma nas umocnić w przekonaniu, że zawsze jesteśmy gotowi iść za głosem Mistrza. Postępowaniem pragniemy dawać świadectwo o miłości, która jest dyspozycyjna wobec wypełnienia woli Bożej.

Rozpoczynamy dziś nabożeństwa różańcowe. Ofiara do puszek jest przeznaczona na Seminarium Duchowne.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 2 października – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;

- W sobotę, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
Program uroczystości:
- 10.30 konferencja
- 11.00 Msza Święta
- Adoracja
- Przerwa na posiłek
- 14.00 Różaniec

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca – czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa i oddajemy cześć Najświętszej Maryi Pannie w znaku Jej Niepokalanego Poczęcia. Chorych będę odwiedzał w piątek od godziny 8.30. Spowiedź po południu od godziny 15.00.

W tym tygodniu na różaniec zapraszam:
- W poniedziałek – klasy I-III
- We wtorek - klasy IV-VI
- W środę klasę - VII i Gimnazjum
- W piątek – Rachowic, Bór, Skalankę, Gomółkę i Graniczne

Go to top