Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 24 IX 2017

Ogłoszenia parafialne - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 24 IX 2017

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
Dziś przypada XXV niedziela zwykła. Zostaliśmy przez Chrystusa zaproszeni do pracy w Winnicy Pańskiej. W nagrodę otrzymamy od Pana Boga po jednym denarze życia wiecznego. Stojąc wokół ołtarza Jezusa Chrystusa jako jedna rodzina Boża nie chcemy się licytować o wielkość naszych zasług, ale pragniemy przyjąć dar Królestwa Bożego na który nie zasługujemy.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 25 września – wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera;
- W środę, 27 września – wspomnienie Św. Wincentego s Paulo, prezbitera;
- W piątek, 29 września – Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała;
- W sobotę, 30 września – wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

W przyszłą niedzielę, 1 października rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Ofiara do puszek jest przeznaczona na Seminarium Duchowne. Różaniec u nas będzie w niedzielę i czwartek po Mszy Świętej o godzinie 7.30 w pozostałe dni o godzinie 16.30. Msze Święte wieczorne w październiku o godzinie 17.00.

W zeszłą niedzielę rada parafialna zebrała 3.540zł + 50 euro na remont kościoła – Bóg zapłać.

Go to top