Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 X 2017

Ogłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 X 2017

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XXVII niedziela zwykła. Jako wspólnota Ludu Bożego jesteśmy latoroślami zasadzonymi w krzewie winnym. Gromadzimy się na liturgii, aby otrzymać obficie łaskę Bożą potrzebną do naszego duchowego wzrostu. Uczestnicząc w liturgii Eucharystii trzeba zapytać o to, na ile przynoszę owoce wiary i miłości, którymi zostałem obdarzony.

Dzisiaj do puszek składamy ofiarę dla młodzieży zdolnej z rodzin ubogich.

W przyszłą niedzielę rada parafialna będzie zbierać ofiarę na remont kościoła. Również od przyszłej niedzieli będę zbierał na wypominki całoroczne i jednorazowe.

- W poniedziałek, 9 października – wspomnienie Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa;
- W piątek, 13 października – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.