Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 6 IX 2020

Ogłoszenia parafialne - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 6 IX 2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXIII niedziela zwykła. Na Eucharystie zgromadziła nas miłość do Boga, a nie obowiązujące prawo, choć ta pierwsza jest w swej naturze doskonałym uzupełnieniem prawa. W czasie liturgii Bóg, który jest miłością dokonuje dzieła pojednania człowieka i świata ze sobą przez ofiarę Swojego Syna. Dlatego jako wspólnota Kościoła w jedności Ducha świętego stoimy przed Bożym obliczem, bo tylko zjednoczone serca są gotowe wychwalać Pana.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 7 września – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę, 13 września rozpoczynamy coroczny Tydzień Wychowania. W tym dniu ofiara do puszek jest przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

Go to top