Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30 VIII 2020

Ogłoszenia parafialne - XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30 VIII 2020

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXII niedziela zwykła. W życiu człowieka, były czy nadal są sytuacje, które wymagają podjęcia decyzji odnośnie do powołania i jego realizacji. Pamiętając o tym mamy nadzieję, że Bóg chce nam towarzyszyć na tej drodze i wskazywać właściwy kierunek. Niech uczestnictwo w liturgii wzmocni w nas potrzebę osobistego zaproszenia Pana Boga na świadka naszego modelu myślenia, wypowiedzianych słów, czynionych gestów i podejmowanych decyzji.

We wtorek, 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Święta na rozpoczęcie o godzinie 8.30.

W czwartek, 3 września przypada wspomnienie Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź po południu od godziny 16.30. chorych będę odwiedzał od godziny 8.30.

W przyszła niedzielę ofiara do puszek na diecezję.

Go to top