Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 VII 2020

Ogłoszenia parafialne - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 VII 2020

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XVI niedziela zwykła. Jezus Chrystus ukazał nam jak dalece Bóg staje się przyjacielem człowieka. Jeśli chcemy go naśladować musimy odznaczać się wielka otwartością także w relacji do tych osób, które naszym zdaniem podążają złą drogą. Bóg bowiem budzi w nas nadzieję, że udziela grzesznikom łaski nawrócenia, przebaczenia i pojednania. To nie my ale On będzie sądziła z mocą i cierpliwością, miłością, łagodnością mądrością i miłosierdziem.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na Seminarium Duchowne. Rada parafialna dziś zbiera ofiarę na potrzeby kościoła.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W środę, 22 lipca –  święto Św. Marii Magdaleny ;
- W czwartek, 23 lipca – święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;
- W piątek, 25 lipca – święto Św. Jakuba, apostoła.

W niedzielę, 27 lipca poświęcenie pojazdów z racji Św. Krzysztofa.

Go to top