Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA ADWENTU - 22 XII 2019

Ogłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA ADWENTU - 22 XII 2019

IV NIEDZIELA ADWENTU

Pan Bóg jest wciąż z nami. Ta prawda stanowi treść IV niedzieli adwentu. W każdej celebracji Eucharystii doświadczamy spotkania z Tym, który jest z nami, chce być pośród nas i pragnie być obecny w tym świecie i dla tego świata, aby go przemieniać. Otwórzmy nasze serca i umysły by owocnie uczestniczyć w tym darze zbawienia.

We wtorek, 24 grudnia, przypada wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. Pasterka o godzinie 24.00. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

W środę, 25 grudnia przypada uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte w porządku niedzielnym 7.30, 9.00 i 11.00.

W czwartek, 26  grudnia – święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek Mszy Świętych niedzielny 7.30, 9.00 i 11.00. Ofiara do puszek przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

W piątek, 27 grudnia – święto Św. Jana apostoła i ewangelisty.

W sobotę, 28 grudnia święto Świętych Młodzianków.

W przyszłą niedzielę, 29 grudnia, przypada Święto Świetej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

Wizyta duszpasterska – kolęda
- W piątek od godziny 9.00: Mikowa, Rachowiec i Bór
- W sobotę: Skalanka, Graniczne, Kaniówka i Gomółka

W zeszłą niedzielę rada parafialna zebrała 3.910,00zł + 25 euro na remont kościoła – Bóg zapłać.