Jesteś tutaj: HomeZ życia parafii Ogłoszenia parafialne - III NIEDZIELA ADWENTU - 15 XII 2019

Ogłoszenia parafialne - III NIEDZIELA ADWENTU - 15 XII 2019

III NIEDZIELA ADWENTU

W ludzkie życie wpisane jest oczekiwanie. Czekamy na wiele rzeczy, wydarzenia, osoby. Czy przeżywamy życie w duchu oczekiwania na przyjście Pana?

Od wtorku, 17 grudnia rozpoczynamy drugą część okresu adwentu. Liturgia tych dni przygotowuje nas bezpośrednio do przeżycia tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.

W tym tygodniu w środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Prośby za rodziny i za przygotowujących się do małżeństwa należy uwzględniać w modlitwie powszechnej w nabożeństwach adwentowych.

W piątek, 20 grudnia czcimy Miłosierdzie Boże z racji trzeciego piątku miesiąca.

Dziś rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła.

W piątek od godziny 14.00-17.00 z przerwą od godziny 15.30-16.00 spowiedź adwentowa.