Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 XI 2018

Ogłoszenia parafialne - XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 XI 2018

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

W ostatnią niedzielę roku liturgicznego przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. On jest prawdą w słowie i czynie, zawsze opowiada się po tej stronie, nawet wtedy, gdy jest ona dla ludzi niewygodna i wymagająca. Jego królestwo nie ma ziemskich korzeni, ale jest darem nieba. Uczestnicząc w Eucharystii mamy świadomość bycia ludem Bożym, którego Chrystus jest Panem i Królem.

Zapraszam wiernych do udziału w uroczystym nabożeństwie ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś można zyskać odpust zupełny, odmawiając pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu.

W piątek, 30 listopada przypada Święto Św. Andrzeja, apostoła.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszej Maryi Pannie w znaku Jej Niepokalanego Serca.

W przyszłą niedzielę, 2 grudnia rozpoczyna się okres adwentu i nowy rok liturgiczny.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na potrzeby diecezji.

W zeszłą niedzielę rada parafialna zebrała 4.440,00zł + 130 euro na remont kościoła – Bóg zapłać.

Go to top