Jesteś tutaj: HomeZ życia parafii Ogłoszenia parafialne - XXIIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 11 XI 2018

Ogłoszenia parafialne - XXIIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 11 XI 2018

XXIIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XXXII niedziela zwykła. Uczestnicząc w liturgii eucharystycznej, doświadczamy obecności pośród nas Jezusa jako sługi. Całkowite otwarcie przed Nim, przyjęcie Jego miłości, zawierzenie się Jemu we wszystkim ma swoje konsekwencje dla kształtu naszej egzystencji. Oddając się Bogu, nie musimy z lękiem i kurczowo trzymać się ziemskich dóbr, albo polegać tylko na sobie. Naszą codzienność wiążemy z Jezusowym ofiarowaniem życia Bogu Ojcu.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 12 listopada -  wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika. Jest to zarazem dzień solidarności z Kościołem prześladowanym;
- We wtorek, 13 listopada – wspomnienie Świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;
- W sobotę, 17 listopada – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej.
- W piątek, 16 listopada oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca. Na Mszę Święta i nabożeństwo zapraszam mieszkańców: Sól Kiczora, Czerna, Złamane, Kotłówka i Piekło.

W przyszłą niedzielę, 18 listopada dzień imienin Księdza Biskupa Romana Pindla. Pamiętamy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko – Żywieckiego i całej diecezji.

Go to top