Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 1 III 2020

Ogłoszenia parafialne - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 1 III 2020

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś I niedziela Wielkiego Postu. Mamy świadomość, że każde oddalenie się od Boga prowadzi na drogi zła. Pragniemy powierzyć się Jezusowi Chrystusowi, aby swoja mocą uzdalniał nas do permanentnego opowiadania się po stronie dobra. Okres przygotowania paschalnego to doskonały czas do refleksji i podjęcia decyzji aby nadać własnemu życiu właściwy kierunek.

Ofiara do puszek na potrzeby diecezji.

W środę, 4 marca przypada święto Św. Kazimierza Królewicza.

W tym tygodniu w czwartek młodzież klasy VIII w Rajczy przystąpi o godzinie 17.00 do Sakramentu Bierzmowania.  W poniedziałek o godzinie 17.30 wraz ze świadkami będzie miała próbę w Rajczy, a o godzinie 17.30 spowiedź dla młodzieży, świadków  i rodziców. W środę u nas od godziny 15.45. Po spowiedzi Msza Święta przygotowująca do bierzmowania.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Modlimy sie o dar nowych powołań kapłańskich, czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa i oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

W piątek chorych będę odwiedzał od godziny 8.30, spowiedź po południu od godziny 15.30.

W przyszła niedzielę, 8 marca modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki (działo ad gentes).

Go to top