Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 31 III 2019

Ogłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 31 III 2019

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Raduj się Jerozolimo – głosi antyfona na wejście liturgii w IV niedzielę Wielkiego Postu. Kieruje nasze myśli ku niebieskiemu Jeruzalem, w którym kiedyś wszyscy ludzie dobrej woli zamieszkają razem na zawsze. Jeruzalem to również ci, którzy są gotowi słuchać Pana Zastępów, ponieważ Jego słowo uznają za wiarę swojego życia. Ludzie gotowi do nawrócenia i postępowania zgodnie z wolą Boga, kierujący się miłością bliźniego. Do tego miasta jesteśmy zaproszeni przez króla niebios. Jak ojciec z miłosierną miłością przyjmuje syna marnotrawnego i przebacza mu, tak samo nasz Ojciec w niebie przyjmuje nas i przygarnia abyśmy z żywą wiarą i szczerym oddaniem spieszyli ku nadchodzącym Świętom Wielkanocnym.

 

We wtorek, 2 kwietnia przypada 14 rocznica śmierci Św. Jana Pawła II, papieża.

W tym tygodniu od czwartku rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – chorych będę odwiedzał od godziny 8.30. Spowiedź w sobotę od godziny 15.00 do godziny 18.00 z przerwą od godziny 16.30 do 17.00.

Od przyszłego tygodnia Msze Święte wieczorne o godzinie 18.00.

Składka z soboty i niedzieli dla rekolekcjonisty – jako podziękowanie za trud rekolekcji.

Go to top