Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 VI 2017

Ogłoszenia parafialne - XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 VI 2017

XI NIEDZIELA ZWYKŁA
Dziś przypada XI niedziela zwykła. Jako wspólnota Kościoła, zgromadzona na Eucharystii, pragniemy dziękować Bogu za dar Jego obecności w naszym życiu oraz za obietnicę zbawienia udzieloną naszym ojcom w wierze. Każde niedzielne zgromadzenie eucharystyczne ma nam uświadomić, ze Bóg nie zapomniał o nas, lecz ciągle troszczy się o naszą przyszłość. Niech nasze z Nim spotkanie przyczyni się do ożywienia wiary.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

We wtorek, 20 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W środę, 21 czerwca – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
- W piątek, 23 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to zarazem ostatni dzień roku szkolnego i katechetycznego. Zaprasza, dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów na Mszę Świętą dziękczynną.
- W sobotę, 24 czerwca –Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

Go to top