Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - V NIEDZIELA ZWYKŁA - 4 II 2024

Ogłoszenia parafialne - V NIEDZIELA ZWYKŁA - 4 II 2024

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Słowo Boże V niedzieli zwykłej stawia przed nami obraz Jezusa, który służy ludziom w potrzebie, leczy ich choroby, wyzwala z opętania przez złego ducha. Lecz ten sam Jezus udaje się na miejsce pustynne, aby się modlić. Wie, że aby dobrze służyć innym, nie wolno zapomnieć o Bogu Ojcu, nie można bowiem zatracić duchowego wymiaru swojego życia. Taki obraz Jezusa jest zarazem programem działania Kościoła powołanego do istnienia, aby kontynuować zbawcze dzieło swojego Mistrza. Posłuszny swojej misji podejmuje posłannictwo zawsze w odniesieniu do znaków czasu, a więc wyzwań jakie niesie ze sobą dana epoka.

Ofiara do puszek na potrzeby diecezji.

- W poniedziałek, 5 lutego – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy;
- We wtorek, 6 lutego – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy;
- W sobotę, 10 lutego – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.

Dziś od godziny 10.00 do 11.00 nabożeństwo 40 godzinne, które prowadzi Róża Starsza Kobiet. W przyszłą niedzielę nabożeństwo 40 godzinne od godziny 10.00 do 11.00 poprowadzi Róża Młodsza Kobiet.