Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 II 2023

Ogłoszenia parafialne - VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 II 2023

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Słowo Boże VII niedzieli zwykłej  pyta o jedną z fundamentalnych zasad: jeśli miłujecie tylko tych, którzy was miłują cóż za nagrodę mieć będziecie? Wtedy niczym się nie różnimy od innych, którzy zachowują się zgodnie z normą oko za oko. Miłość nieprzyjaciół jest papierkiem lakmusowym naszej wiary.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na cele duszpasterskie. Dziś rada parafialna zbiera ofiarę na prace przy kościele.

Od dziś do soboty włącznie będzie trwał 56 Tydzień Modlitw o trzeźwość narodu.

W tym tygodniu, 22 lutego przypada Środa Popielcowa. Wraz z całym Kościołem rozpoczynamy okres wielkopostnej pokuty.

W środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.

W środę Msze Święte o godzinie 7.00 i 17.00. W piątek o godzinie 16.30 Droga Krzyżowa. W niedziele Gorzkie Żale w I i IV niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 7.30, w II i V niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00, zaś w III i VI niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.00.

Ofiara na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do grobu Pańskiego.

Przypominam, ze wierny, który odprawia pobożnie Drogę Krzyżową może uzyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.

Go to top