Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - II NIEDZIELA BOŻEGO NARODZENIA - 1 I 2023

Ogłoszenia parafialne - II NIEDZIELA BOŻEGO NARODZENIA - 1 I 2023

II NIEDZIELA BOŻEGO NARODZENIA

Kościół chce, abyśmy nowy rok rozpoczęli pod czujną a zarazem czułą opieką Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W swojej odwiecznej opatrzności Bóg zaplanował, że Jego miłość i błogosławieństwo spływa na nas także przez innych ludzi. I też z nich, spośród tych, których będziemy spotykać w tym roku, będzie dla nas takim właśnie znakiem Bożej miłości i błogosławieństwa. Szczególnym jest to pośrednictwo Maryi. Przez Nią – Bożą Rodzicielkę a zarazem i nasza Matkę – Bóg ogarnia miłością cały ten świat.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na Seminarium Duchowne.

W poniedziałek, 2 stycznia – przypada wspomnienie Świętego Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych ze względu na święto będę odwiedzał w przyszły piątek.

W piątek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. W całym Kościele jest to Dzień Modlitw i Pomocy Misjom. W tym dniu przypada 9 rocznica święceń biskupich oraz ingresu do katedry Św. Mikołaja w Bielsku – Białej Księdza Biskupa Romana Pindla. Modlimy się w intencjach naszego Pasterza oraz całej diecezji. 

Wizytacja duszpasterska - kolęda:  
- Wtorek – od godziny 13.00 Myto;
- Środa– od godziny 13.00 Groń i Pydychy
- Sobota – od godziny 8.30 Centrum II

Go to top