Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - III NIEDZIELA ADWENTU - 11 XII 2022

Ogłoszenia parafialne - III NIEDZIELA ADWENTU - 11 XII 2022

III NIEDZIELA ADWENTU

Jezus mówi do otaczających Go tłumów o Janie Chrzcicielu, nie ma do niego żadnych zastrzeżeń. Powiada, że z niewiast nie urodził się nikt większy od niego. To nie jest ktoś kogo można porównać z trzciną kołyszącą się na wietrze, to nie jest człowiek ubrany w miękkie szaty. Wielkość Jana polega na tym, że jest prorokiem, który miał szczęście być kimś wyjątkowym – wskazywać na oczekiwanego Mesjasza.

- We wtorek, 13 grudnia – wspomnienie Św. Łucji, dziewicy i męczennicy;
- We środę, 14 grudnia  – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

W tym tygodniu (środa, piątek, sobota) przypadają Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

W przyszła sobotę od godziny 14.00 do 17.00 z przerwą od godziny 15.30 do 16.00 spowiedź adwentowa. Zapraszam wszystkich parafian do spowiedzi.

W przyszłą niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiarę na prace przy kościele.