Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 X 2022

Ogłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 X 2022

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXVII niedziela zwykła. Panie dodaj nam wiary – ta prośba uczniów jest wielką, gorliwą i pełna nadziei modlitwą. Trzeba więc, aby była także naszym błaganiem kierowanym do Boga. To dobra okazja do przypomnienia sobie prawdy o tym, ze wiara i modlitwa są za sobą ściśle powiązane, że modlitwa jest ucieleśnieniem  naszej wiary, jest odkrywaniem źródła wiary i jest także najlepszą szkołą uczenia się pełnienia woli Bożej. Panie, znamy swoja słabość, mamy świadomość licznych niepewności i zwątpień. Prosimy Cię dziś, wołając razem z apostołami: chcemy być ludźmi wiary, aby nikogo nigdy nie rozczarować, chcemy okazać się wiarygodnymi, na których można zawsze liczyć, nie chcemy nikogo zawieść.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- We wtorek, 4 października – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu;
- W środę, 5 października – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
- W piątek, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W tym tygodniu  przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Modlimy się za wszystkich posługujących w Kościele i prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej, a także uwielbiamy Najświętsze Serca Pana Jezusa.

Chorych będę odwiedzał  w piątek od godziny 8.30, spowiedź po południu od godziny 15.30.

W tym tygodniu na różaniec zapraszam:
- W poniedziałek: klasy I, II i III;
- We wtorek klasy: IV, V i VI;
- W środę klasy: VII i VIII;
- W piątek: mieszkańców Skalanki, Granicznego i Gomółki;
- W sobotę: mieszkańców Stańcówki.

W przyszłą niedzielę, 9 października, będziemy obchodzić 22 Dzień Papieski i zbierane będą do puszek ofiary na fundusz stypendialny.

Go to top