Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 X 2022

Ogłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 X 2022

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXVII niedziela zwykła. Panie dodaj nam wiary – ta prośba uczniów jest wielką, gorliwą i pełna nadziei modlitwą. Trzeba więc, aby była także naszym błaganiem kierowanym do Boga. To dobra okazja do przypomnienia sobie prawdy o tym, ze wiara i modlitwa są za sobą ściśle powiązane, że modlitwa jest ucieleśnieniem  naszej wiary, jest odkrywaniem źródła wiary i jest także najlepszą szkołą uczenia się pełnienia woli Bożej. Panie, znamy swoja słabość, mamy świadomość licznych niepewności i zwątpień. Prosimy Cię dziś, wołając razem z apostołami: chcemy być ludźmi wiary, aby nikogo nigdy nie rozczarować, chcemy okazać się wiarygodnymi, na których można zawsze liczyć, nie chcemy nikogo zawieść.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

- We wtorek, 4 października – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu;
- W środę, 5 października – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
- W piątek, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W tym tygodniu  przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Modlimy się za wszystkich posługujących w Kościele i prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej, a także uwielbiamy Najświętsze Serca Pana Jezusa.

Chorych będę odwiedzał  w piątek od godziny 8.30, spowiedź po południu od godziny 15.30.

W tym tygodniu na różaniec zapraszam:
- W poniedziałek: klasy I, II i III;
- We wtorek klasy: IV, V i VI;
- W środę klasy: VII i VIII;
- W piątek: mieszkańców Skalanki, Granicznego i Gomółki;
- W sobotę: mieszkańców Stańcówki.

W przyszłą niedzielę, 9 października, będziemy obchodzić 22 Dzień Papieski i zbierane będą do puszek ofiary na fundusz stypendialny.