Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 31 VII 2022

Ogłoszenia parafialne - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 31 VII 2022

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XVIII niedziela zwykła. W przywołanej dziś przypowieści Pan Bóg zwraca się do człowieka, który całą ufność złożył w nagromadzonym przez siebie bogactwie: Głupcze, jeszcze tej nocy zażądają twojej duszy od ciebie, komu więc przypadnie to coś przygotował? 

We wtorek, 2 sierpnia, spełniając zwykłe warunki, można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 1 sierpnia – wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu rozpoczynamy miesiąc trzeźwości. Modlimy się w tej intencji; 
- W czwartek, 4 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu o godzinie 8.00 w bazylice Matki Bożej Bolesnej w Hałcnowie zostanie celebrowana Eucharystia na rozpoczęcie pieszej diecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu najświętszej Maryi Panny. Spowiedź po południu od godziny 16.30. Chorych będę odwiedzał w piątek od godziny 8.30.

W zeszłą niedzielę rada parafialna zebrała 2.420zl + 10 euro na prace przy kościele – Bóg zapłać.

Go to top