Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 8 V 2022

Ogłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 8 V 2022

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś IV niedziela wielkanocna, Jezus Chrystus jako Dobry Pasterz proponuje nam byśmy w jedności z Nim doświadczyli prawdziwego wyzwolenia. Wszyscy jesteśmy pasterzami dla siebie nawzajem. Stąd też winniśmy się czuć odpowiedzialni jeden za drugiego i za całe posłannictwo Kościoła w świecie. Będąc pasterzami jesteśmy zobowiązani  do wiernego przestrzegania warunków skutecznego pasterzowania. Bądźmy pasterzami współczesnego świata i to na wzór Chrystusa zmartwychwstałego – pasterzami dobrymi.

Ofiara do puszek wspieramy działalność diecezjalnego radia Anioł Beskidów.

W przyszły piątek spowiedź przed bierzmowaniem dla młodzieży, ich rodziców oraz świadków w Rajczy od godziny 16.30. Msza Święta o godzinie 18.00 i po Mszy Świętej próba  dla młodzieży bierzmowanej i ich świadków. 

W sobotę spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii ich rodziców i chrzestnych od godziny 10.00.

Go to top