Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 1 V 2022

Ogłoszenia parafialne - III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 1 V 2022

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś przypada III niedziela wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziela biblijna. Wszyscy jesteśmy na tej samej drodze co Piotr. Bóg wszystkich nas pragnie oczyścić z naszej pychy a dać nam pewność miłości zmartwychwstałej, która mocniejsza jest niż śmierć, bo ona pokonała ją w sposób ostateczny i definitywny. Podobnie jak uczniowie, my też spotykamy Jezusa na drodze naszego ziemskiego życia.

Ofiara do puszek jest na potrzeby diecezji. Nabożeństwa majowe w czwartek i niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 7.00 i 7.30, w pozostałe dni tygodnia po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

W środę po Mszy Świętej o godzinie 18.00 spotkanie rodziców, których młodzież ma przystąpić do bierzmowania. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, chorych będę odwiedzał od godziny 8.30. Spowiedź po południu od godziny 16.00, na którą szczególnie zapraszam dzieci z klasy III i ich rodziców.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 2 maja – wspomnienie Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła;
- We wtorek, 3 maja – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski;
- W środę, 4 maja wspomnienie Św. Floriana, męczennika
- W piątek, 6 maja – święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba

W sobotę, 7 maja o godzinie 10.00 Ks. Biskup Roman Pindel udzieli święceń diakonatu akolitom naszej diecezji. Modlimy się za kandydatów do święceń.

W przyszłą niedzielę, 8 maja ofiarą do puszek wspieramy diecezyjne radio Anioł Beskidów.

Go to top