Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 14 XI 2021

Ogłoszenia parafialne - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 14 XI 2021

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXXIII niedziela zwykła. Biblia nie jest traktatem naukowym ani systematycznym zbiorem zagadnień, lecz objawia zamysły Boga: tak jak był początek, tak będzie też kres i nowy początek wyznaczony przez powtórne przyjście Jezusa na świat. Wówczas ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego w obłokach z wielką mocą i chwałą.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na cathedricum.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W środę, 17 listopada – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
- W czwartek, 18 listopada – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. W tym dniu przypadają imieniny Księdza Biskupa Romana Pindla. Pamiętamy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko-Żywieckiego i całej diecezji;
- W sobotę, 20 listopada – oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca.

W przyszłą niedzielę, 21 listopada obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to dzień imienin Księdza Biskupa Janusza Zimniaka. Pamiętamy o modlitwie w intencji Biskupa Seniora.

Również w przyszłą niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiarę na prace przy kościele.

Go to top