Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 31 X 2021

Ogłoszenia parafialne - XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 31 X 2021

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś ostatnia niedziela października. W kościołach poświęconych, których data poświęcenia nie jest znana obchodzona jest jako uroczystość poświęcenia kościoła własnego. W różańcu polecamy wszystkich żyjących i zmarłych ofiarodawców.

 LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o 7.30, 9.00 i 11.00. O godzinie 12.30 wyruszymy z procesją na stary a później na nowy cmentarz. Msza Święta na nowym cmentarzu o godzinie 14.00;
- We wtorek, 2 listopada – wspomnienie Wszystkich Zmarłych. Msze Święte o godzinie 7.00, 16.00 i 17.00;
- W czwartek, 4 listopada – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa. W tym dniu przypada rocznica przyjęcia sakry biskupa Janusza Zimniaka. Biskupa Seniora podajemy pamięci w modlitwie

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Modlimy się w intencji postawy Kościoła i prosimy o nowe powołania kapłańskie. Czcimy również Najświętsze Serce Pana Jezusa i oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Chorych będę odwiedzał od godziny 8.30. Spowiedź po południu od godziny 15.00.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na potrzeby diecezji.

W przyszłą niedzielę odbędzie się w Oświęcimiu Brzezińce tradycyjne nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji ofiar obozów koncentracyjnych i gułagów. Początek o godzinie 14.00 – Brama Śmierci. 

Go to top