Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 1 VIII 2021

Ogłoszenia parafialne - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 1 VIII 2021

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XVIII niedziela zwykła. Pan Jezus nie wdaje się w polemikę z Żydami, ale wskazuje na Ojca, który Go posłał. Bóg pociąga nas ku sobie swoja miłością. Wiara polega na tym, że człowiek zgadza się na taką miłość. Każdy kto od Ojca usłyszał i przyjął naukę, przyjdzie do mnie. Rzecz w tym by przyjąć Boże objawienie, dać się pociągnąć tajemnicy, która nas nieskończenie przerasta.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na potrzeby diecezji.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 2 sierpnia – spełniając zwykłe warunki można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli;
- W środę, 4 sierpnia – wspomnienie Św. Jana Marii Vianeya, prezbitera;
- W piątek, 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwarte, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele Chrystusowym, oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Chorych będę odwiedzał od godziny 8.30. Spowiedź po południu od godziny 16.30. Trans graniczna Droga Krzyżowa odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 9.00.

Go to top