Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 27 VI 2021

Ogłoszenia parafialne - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 27 VI 2021

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XIII niedziela zwykła. Jako uczniowie zgromadzeni na niedzielnej Eucharystii wokół zmartwychwstałego Chrystusa, jesteśmy wezwani, by głosić i życiem świadczyć o Ewangelii życia. Jej bogata treść streszcza się w osobie życia oraz misji Jezusa z Nazaretu. Dlatego z wiarą przyjmujemy słowa Bożego zapewnienia: Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy choćby i umarł żyć będzie. Każdy kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki. Jezus przyszedł do nas aby nas uczyć o wielkości i godności ludzkiego istnienia, przyszedł także po nas aby dać udział w życiu wiecznym.

 LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 28 czerwca – wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
- We wtorek, 29 czerwca – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka na Świętopietrze;
- W sobotę, 3 lipca święto Św. Tomasza, apostoła.

W środę, 30 czerwca kończymy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W przyszła niedzielę, 4 lipca ofiara do puszek jest przeznaczona na potrzeby diecezji i sądu biskupiego.

W zeszłą niedzielę rada parafialna zbierała na potrzeby kościoła – Bóg zapłać.

Go to top