Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 9 V 2021

Ogłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 9 V 2021

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Ewangelia dzisiejszej niedzieli wzywa nas do trwania w jedności z Jezusem i jest zarazem pytaniem o to jak trwać, aby wytrwać.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw  o urodzaje. Kościół modli się o błogosławieństwo w każdej ludzkiej pracy. Będziemy modlić się w poniedziałek – o łaski „w okresie zasiewów”, we wtorek o uświęcenie pracy ludzkiej, w środę za głodujących.

W piątek, 14 maja, przypada święto Św. Macieja, apostoła. W tym dniu przypada patronalne święto Papieskiego Dzieła Św. Piotra Apostoła. Rozpoczynamy w tym dniu czas modlitewnej nowenny poprzedzającej uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W sobotę, 15 maja o godzinie 10.00 odbędzie się spowiedź dla dzieci mających przystąpić do I Komunii Świętej oraz ich rodzin.

W przyszłą niedzielę, 16 maja przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiara do Puszek jest przeznaczona na Diecezjalny Dom Duszpasterski. Również w przyszłą niedzielę dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii Świętej podczas Mszy Świętej o godzinie 12.00.

Go to top