Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 21 II 2021

Ogłoszenia parafialne - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 21 II 2021

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś przypada I niedziela wielkiego postu. Jesteśmy zaproszeni do refleksji nad własnym istnieniem, do renesansu swego życia. To także czas duchowej pielgrzymki z Jezusem do Jerozolimy. W jej trakcie na nowo dostajemy łaskę i szanse pogłębienia więzi ze Zbawicielem. On uczy nas jak w obliczu szatańskich pokus należy kierować się duchem wiary. Niech czas wielkopostny pozwala nam coraz bardziej zrozumieć istotę i sens tożsamości chrześcijańskiej. 

Ofiara do puszek przeznaczona jest na cele duszpasterskie.

W poniedziałek, 22 lutego przypada Święto Katedry Św. Piotra apostoła.

Dziś rada parafialna zbiera ofiarę na prace przy kościele.

W przyszłą niedzielę, 28 lutego modlitwa i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki (Ad gentes).

Go to top