Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - V NIEDZIELA ZWYKŁA - 7 II 2021

Ogłoszenia parafialne - V NIEDZIELA ZWYKŁA - 7 II 2021

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada V niedziela zwykła. Jak Jezus od czasu do czasu potrzebujemy zdystansowania się od problemów codzienności, odejścia w samotności od natłoku spraw, aby w klimacie modlitwy zastanowić się nad swoim życiem oraz nawiązać silniejsza relację z Bogiem. Udział w Eucharystii daje nam szanse do wyciszenia i modlitewnego skupienia. Uwielbiajmy obecnego pośród nas Jezusa, który dzieli trudy ludzkiej egzystencji.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na potrzeby diecezji.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W środę, 10 lutego – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy;
- W czwartek, 11 lutego – wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które jest obchodzone jako Światowy Dzień Chorych. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy Panu Bogu wszystkich pracujących w służbie zdrowia.

Za tydzień, 14 lutego przypada ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem wielkiego postu. 

Go to top