Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 31 I 2021

Ogłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 31 I 2021

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada IV niedziela zwykła. Podzielamy troskę Apostoła Narodów, który ogarnął mieszkańców gminy w Koryncie: Chciałbym, żebyście byli wolni od utrapień. Każdy z nas ma pragnienie życia  bez problemów, zwłaszcza tych, które powodują cierpienie, odbierają nadzieję i zniechęcają do wysiłku. Wierzymy, ze Jezus w sobie znany sposób, pomoże nam uporać się z kłopotami dnia codziennego. Jego łaska da nam siłę do przetrwania każdego trudnego doświadczenia.

 LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- We wtorek, 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest  to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiara do puszek przeznaczona na zakony kontemplacyjne;
- W środę, 3 lutego – wspomnienie dowolne Św. Błażeja, biskupa i męczennika;
- W piątek, 5 lutego – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy;
- W sobotę, 6 lutego – wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Chorych będę odwiedzał w piątek od godziny 8.30, spowiedź po południu od godziny 15.30.

W przyszła niedzielę, 7 lutego ofiara do puszek na potrzeby diecezji.

Go to top