Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM - 3 I 2021

Ogłoszenia parafialne - II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM - 3 I 2021

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

Dziś przypada II niedziela po Narodzeniu Pańskim. Stojąc wokół ołtarza Chrystusowego, dziękujemy za słowo, które było na początku i o którym wyznajemy, że jest Bogiem. Dzięki składajmy Ojcu w niebie za Jego Syna, którego nam ofiarował. Narodził się jako ludzkie Dziecko, byśmy stali się dziećmi Bożymi i mieli poczucie bycia braćmi i siostrami wielkiej rodziny Bożej. Otwórzmy nasze umysły i serca na odwieczne Słowo Boże i uwielbiajmy Pana obecnego pośród nas.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na Seminarium Duchowne.

W środę, 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. W całym Kościele jest to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. W tym dniu przypada 7 rocznica święceń biskupich oraz ingres do katedry Św. Mikołaja w Bielsku – Białej Księdza Biskupa Ordynariusza Romana Pindla. Modlimy się w intencji naszego Pasterza oraz całej diecezji.

Ofiara do puszek na cele misyjne.

W piątek będę odwiedzał chorych od godziny 9.30, spowiedź po południu od godziny 15.30.

W przyszłą niedzielę, 10 stycznia przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.