Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 XI 2020

Ogłoszenia parafialne - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 XI 2020

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXXII niedziela zwykła. Jako dzieci jednego Ojca gromadzimy się na wspólnym sprawowaniu liturgii. Chcemy Boga wychwalać za wszystko co od Niego otrzymaliśmy. Pragniemy zapewnić Go o naszej miłości i prosić o błogosławieństwo na to co przed nami.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na katedricum.

• We wtorek, 10 listopada – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
• W środę, 11 listopada – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu obchodzimy rocznicę odzyskania niepodległości. Modlimy się w intencji naszej ojczyzny;
• W czwartek, 12 listopada – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika. Jest to zarazem dzień solidarności z Kościołem prześladowanym;
• W piątek, 13 listopada – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski.

W przyszłą niedzielę, 15 listopada ofiara do puszek przeznaczona jest na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie. Również w przyszłą niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiarę na remont kościoła.