Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 VIII 2020

Ogłoszenia parafialne - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 VIII 2020

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Gromadzimy się na Eucharystii, by dziękować i uwielbiać Boga za wszystko co od Niego otrzymaliśmy. On dostrzega nasze potrzeby, które pragnie zaspokoić. Przenika naszą codzienność i umacnia nas w słabościach. Także dziś w XVIII niedzielę zwykłą staje pośród nas, jako Bóg zatroskany o ludzkie losy i chce nas pokrzepić swoim słowem oraz posilić swoim ciałem. W duchu wiary odpowiedzmy Bogu na Jego zaproszenie i bądźmy aktywnymi uczestnikami zgromadzenia eucharystycznego.

Dziś spełniając zwykłe warunki można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na diecezję.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- We wtorek, 4 sierpnia –  wspomnienie Św. Jan Marii Vianeya, prezbitera;
- W czwartek, 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego;
- W sobotę, 8 sierpnia – wspomnienie Św. Dominika, prezbitera.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Chorych będę odwiedzał w piątek od godziny 8.30. Spowiedź po południu od godziny 16.30

Od przyszłej niedzieli w ramach projektu unijnego „Wspólnota bezgranicznej wiary” rozpoczynamy cykl spotkań. Msza Święta o godzinie 9.00, później wspólne spotkanie z poczęstunkiem i msza Święta o godzinie 11.00. Msza Święta będzie w oprawie góralskiej – serdecznie zapraszam wszystkich parafian i gości odpoczywających w naszym Zwardoniu. 

Go to top