Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 5 VII 2020

Ogłoszenia parafialne - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 5 VII 2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XIV niedziela zwykła. Mamy okazję do odpoczynku od codziennych zajęć. Uczestnicząc w Eucharystii doświadczamy wyciszenia i uspokojenia, aby uważnie wsłuchiwać się w słowo Boże i owocnie sprawować liturgię. W ten sposób czerpiemy duchową energię na cały nowy tydzień pracy, czy wakacyjnego odpoczynku. Chrystus, który nas gromadzi we wspólnocie modlitwy zaprasza każdego: Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię.”

Ofiara do puszek jest przeznaczona na diecezję.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
• W poniedziałek, 6 lipca – wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
• W środę, 8 lipca –  wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;
• W sobotę, 11 lipca – święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Go to top