Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 28 VI 2020

Ogłoszenia parafialne - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 28 VI 2020

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XIII niedziela zwykła. Każdego dnia staje przed nami konieczność podejmowania decyzji, musimy wciąż opowiadać się za czymś czy przeciw czemu. Dziś Pan Jezus wzywa nas do ważnych decyzji, do opowiadania się po Jego stronie, do umiłowania Go i naszych bliźnich, aż do złożenia ofiary z siebie samego. W zamian obiecuje nam życie w Bogu. W czasie sprawowania liturgii eucharystycznej jesteśmy wezwani do ponownego świadomego wyboru Mistrza z Nazaretu.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 29 czerwca – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła;
- W piątek, 3 lipca –  święto Św. Tomasza, apostoła.

We wtorek kończymy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W przyszła niedzielę ofiara do puszek jest przeznaczona na potrzeby diecezji.

W zeszłą niedzielę zbierano na remont kościoła – Bóg zapłać.

Go to top