Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 21 VI 2020

Ogłoszenia parafialne - XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 21 VI 2020

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XII niedziela zwykła. Dla naszej parafii jest to wielkie święto, gdyż 10 dzieci z klasy III przystąpiło do I Komunii Świętej. Uczestnictwo w Eucharystii jest formą wyznania wiary, która doświadcza czasem niezrozumienia, jest przedmiotem kpin i żartów, a człowiek wierzący doświadcza czasem upokorzeń, bywa wyśmiany, obmawiany i traktowany marginalnie. W obliczu takich zachowań jesteśmy wezwani do tego, aby także publicznie dać świadectwo swojej wiary, opowiadając się za Jezusem Chrystusem.

W środę, 24 czerwca przypada liturgiczna uroczystość narodzenia Jana Chrzciciela.

W piątek, 26 czerwca jest ostatnim dniem roku szkolnego i katechetycznego. Msza Święta ze względu na epidemię będzie o godzinie 17.00. Spowiedź od godziny 16.00.

W przyszła sobotę o godzinie 16.00 zostanie odprawiona Msza Święta w kaplicy na Piekle z racji uroczystości narodzenia Jana Chrzciciela.

W przyszłą niedzielę ofiara do puszek na świętopietrze.

Go to top