Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY - 7 VI 2020

Ogłoszenia parafialne - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY - 7 VI 2020

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Dziś przypada uroczystość Najświętszej Trójcy. Bóg objawia się jako Ojciec, będący naszym Stworzycielem, i źródłem naszego życia. Objawia się w tajemnicy Syna, który stał się człowiekiem, abyśmy doświadczyli Bożej miłości. Objawia się także w osobie Ducha Świętego, aby nas doprowadzić do pełni prawdy. To On dodaje nam siły i odwagi, wzbudza w nas ducha modlitwy i dziękczynienia, abyśmy potrafili wyrazić nasze uwielbienie wobec Boga Trójjedynego.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA:
- W poniedziałek, 8 czerwca  – wspomnienie Św. Jadwigi Królowej;
- W czwartek, 11 czerwca -  uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa;
- W sobotę, 13 czerwca – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera.

Go to top