Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 17 V 2020

Ogłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 17 V 2020

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś VI niedziela wielkanocna. Wezwanie św. Piotra: Bądźcie zawsze gotowi do obrony wobec każdego, kto domaga się od was uzasadnia tej nadziei, która w nas jest, przypomina o potrzebie naszej osobistej gotowości do świadectwa wobec innych na temat naszej wiary. To ważne wymaganie zwłaszcza w obliczu współczesnych pytań, w których jest wiele bezradności, zwątpień, lęku obojętności, ale także agresji. Otwórzmy nasze umysły i serca na moc Bożej łaski abyśmy podołali temu zadaniu.

W poniedziałek, wtorek, środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje.

W czwartek, 21 maja przypada wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika.

W piątek, 22 maja przypada 25 rocznica pobytu papieża Jana Pawła II na terenie naszej diecezji: Skoczów, Bielsko-Biała i Żywiec. W tym dniu rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha świętego.

W przyszłą niedzielę, 24 maja przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Go to top