Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 10 V 2020

Ogłoszenia parafialne - V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 10 V 2020

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

W V niedzielę wielkanocną jesteśmy zaproszeni do spotkania z Jezusem zmartwychwstałym, który jest Drogą, Prawda i Życiem. Świadomość życia wspólnoty żywego Kościoła rodzi nas w nas pragnienie ciągłego szukania tego co nas łączy i jednocześnie oddalenie tego co skutecznie dzieli. Wsłuchiwanie się w słowo Boże oraz posilanie Ciałem i Krwią Zbawiciela daje nam szansę odpowiedzialnego i troskliwego budowania Kościoła.

 LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W czwartek, 14 maja – święto św. Macieja, apostoła ;
- W sobotę, 16 maja – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski;
- W przyszłą niedzielę można złożyć ofiarę na tacę (w kopercie) na remont kościoła.

Go to top