Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 3 V 2020

Ogłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 3 V 2020

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś przypada IV niedziela wielkanocna, która obchodzona jest jako Niedziela Dobrego Pasterza. Ożywieni wewnętrznym pragnieniem spotkania z Jezusem obecnym w liturgii eucharystycznej chcemy podążać za głosem Dobrego Pasterza, który wskazuje właściwą drogę. W Nim znajdujemy ochronę i poczucie bezpieczeństwa. On woła każdego z nas po imieniu i prowadzi ku wzajemnej jedności i do wspólnoty z Bogiem.

Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

- W poniedziałek, 4 maja – wspomnienie św. Floriana męczennika;
- W środę, 6 maja – święto świętych apostołów Filipa i Jakuba;
- W piątek, 8 maja – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski;

Nabożeństwa majowe w czwartek po Mszy świętej o godz. 7.00, w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 7.30, w pozostałe dni po Mszy o godzinie 18.00.