Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 15 III 2020

Ogłoszenia parafialne - III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 15 III 2020

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś przypada III niedziela Wielkiego Postu. W spotkaniu z Samarytanką Jezus objawia siebie jako Dawcę żywej wody, która nie tylko gasi pragnienie, ale zaspokaja potrzebę życia spełnionego. Każdy kto pozwoli się obdarować tą wodą, zyska jasność widzenia, lepiej rozezna sens ziemskiego pielgrzymowania, doświadczy uzdrowienia własnych słabości. To skuteczna droga do osiągnięcia pełni życia w wieczności.

W czwartek, 19 marca przypada liturgiczna uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

W piątek, 20 marca modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca.

Dzisiaj rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła.

Go to top