Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 II 2020

Ogłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 II 2020

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada VI niedziela zwykła. W kazaniu na Górze Jezus prezentuje swoje wytyczne i jasno precyzuje oczekiwania. Jego program osiąga swoje apogeum w miłości bliźniego. Pan nam daje siłę i odwagę, abyśmy innych nie tylko traktowali sprawiedliwie, lecz wychodzili im na spotkanie z miłością. Jezus daje nam przykład takiej postawy gdzie nie tylko sądził ludzi według sprawiedliwości, lecz wybaczał winy, udzielał przebaczenia i ukazywał grzesznikom miłosierdzie.

Dzisiaj rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła. Również dzisiaj ofiara do puszek jest przeznaczona na cele duszpasterskie.

W piątek, 21 lutego modlimy się do miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca. 

W sobotę, 22 lutego przypada święto katedry św. Piotra, apostoła.

Za tydzień, 26 lutego przypada ostatnie niedziela przed tegorocznym okresem Wielkiego Postu.

W środę na godzinę 17.00 zapraszam rodziców młodzieży, która ma przystąpić 5 marca do bierzmowania.

Go to top