Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM - 5 I 2020

Ogłoszenia parafialne - II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM - 5 I 2020

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

Pan Bóg dotyka świat i nasze życie swoim słowem. To jest Jego droga wyjścia na poszukiwanie zagubionego człowieka. W czasie liturgii – także dzisiejszej II niedzieli po Narodzeniu Pańskim – słyszymy Jego słowo. Ono jest objawieniem Bożej miłości, która stała się motywem przyjścia na ziemię Syna Człowieczego.

W poniedziałek, 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. W całym Kościele jest to Dzień Modlitw i Pomocy Misjonarzom. W tym dniu przypada 6 rocznica święceń biskupich oraz ingresu do katedry Św. Mikołaja w Bielsku – Białej Biskupa Romana Pindla. Modlimy się w intencjach naszego Pasterza oraz całej diecezji. Składka z tego dnia jest przeznaczona na cele misyjne.

W przyszłą niedzielę, 12 stycznia przypada Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

Wizyta Duszpasterska – kolęda:
- W poniedziałek od godziny 13.00 Groń i Pydychy;
- We wtorek od godziny 13.00 Myto i Rastoka prawa strona;
- W piątek od godziny 13.00 Orawcowa i Wieczorek;
- W sobotę od godziny 8.00 Wołowiec, Stajaki, Węglarze, Rastoka lewa strona, Raj.

Go to top