Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 6 X 2019

Ogłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 6 X 2019

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XXVII niedziela zwykła. Bóg jest zawsze inny niż Go sobie wyobrażamy. Niekiedy nie możemy oprzeć się wrażeniu, ze dopuszcza, by działy się rzeczy, które nam wydają się niepojęte. Być może podobne wątpliwości budziły się w sercach uczniów, gdy prosili Jezusa: Panie dodaj nam wiary. Ta prośba rozbrzmiewa również podczas Mszy Świętej, bowiem i nasza wiara potrzebuje wzmocnienia. Tym bardziej, że tam gdzie wiara jest słaba, brakuje też miłości, nadziei, odwagi i zaufania. Prośba o wzmocnienie wiary jest zatem potrzebna w każdej chwili. Wypowiadamy ją wiedząc, ze dobry Bóg w swojej łaskawości daje nam więcej niż na to zasługujemy i udziela nam obfitszych łask niż te o które prosimy.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na seminarium.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej;

W przyszłą niedzielę, 13 października będziemy obchodzić 19 Dzień Papieski. Do puszek zbierać będziemy ofiary na fundusz stypendialny.

Go to top