Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 IX 2019

Ogłoszenia parafialne - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 IX 2019

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXIII niedziela zwykła. Usłyszeliśmy głos Jezusa Chrystusa wzywający nas do pójścia za Nim, w Jego imieniu zebraliśmy się na niedzielnej liturgii. Jesteśmy gotowi aby słuchać Jego słowa i karmić się chlebem eucharystycznym. Ta decyzja niesie za sobą konsekwencje dla naszego życia, chodzi o to by je prowadzić naśladując we wszystkim Pana. Podczas sprawowania Eucharystii wchodzimy do wspólnoty z Nim i nawzajem ze sobą aby odważnie pójść Jego śladem oraz kształtować naszą codzienność zgodnie z wyznawaną wiarą.

Rozpoczynamy dziś coroczny Tydzień Wychowania.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

 LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W piątek, 13 września – wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła;
-  W sobotę, 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

W sobotę, 14 września w amfiteatrze w Żywcu odbędzie się Rozpoczęcie Roku Formacyjnego Wspólnot Dziecięcych i Młodzieżowych. Początek o godzinie 10.00.

W przyszłą niedzielę, 15 września obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiara do puszek przeznaczona jest na Diecezjalne Radio Anioł Beskidów. Również w przyszłą niedzielę rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła.

Go to top