Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 1IX 2019

Ogłoszenia parafialne - XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 1IX 2019

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXII niedziela zwykła. W dniu Pańskim gromadzimy się na Mszy Świętej, gdzie Jezus Chrystus jest obecny pośród nas. Wraz z nim stajemy przed Bogiem, naszym Ojcem wspólnie z aniołami i świętymi, którzy żyją już w chwale niebios. Ponadto jednoczymy7 się ze wszystkimi, którzy wszędzie na świecie gromadzą się wokół Pana. To prawdziwe szczęście móc zająć miejsce w tej wielkiej społeczności, nawet jeżeli jest najniższe. Z radością i wdzięcznością uwielbiajmy naszego Gospodarza w Jego domu.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na diecezję.

Dziś także coroczna pielgrzymka do Cieszyna ku czci Św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 3 września – wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
- W sobotę, 7 września – wspomnienie Św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika.

W poniedziałek, 2 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Święta o godzinie 8.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi Panny. Chorych będę odwiedzał od godziny 8.30, spowiedź po południu od godziny 16.30.

W przyszłą niedzielę, 8 września, rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Ofiara do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

Go to top