Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 VIII 2019

Ogłoszenia parafialne - XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 VIII 2019

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXI niedziela zwykła. Czy będziemy zbawieni? Kto dostąpi królestwa niebieskiego? Czy te pytania mają dziś dla nas znaczenie? A może jest dla nas oczywiste, ze tam będziemy? Dążenie człowieka do zaplanowania i zabezpieczenia się na przyszłość nie ma racji bytu w sprawach wiary, która stanowi ciągłe zadanie wchodzenia w relacje z Bogiem i ludźmi. Z tą świadomością gromadzimy się na niedzielnej Mszy Świętej. Jesteśmy pełni radości z powodu obietnicy Jezusa, że przy stole w królestwie Bożym zasiądą ludzie ze wszystkich stron świata. Mamy nadzieję, że dla nas jest tam przygotowane przez Pana miejsce.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 26 sierpnia – wspomnienie Św. Moniki;
- W środę, 28 sierpnia – wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła;|
- W czwartek, 29 sierpnia – wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

W zeszłą niedzielę rada parafialna zbierała na remont kościoła – Bóg zapłać.

Go to top