Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 21 VII 2019

Ogłoszenia parafialne - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 21 VII 2019

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XVI niedziela zwykła. Wszyscy potrzebujemy czasu na refleksję oraz regenerację ciała i umysłu. Codziennie bowiem pochłania nas mnóstwo spraw, musimy spełniać wiele oczekiwań, niejednokrotnie w stresie i pośpiechu. Uczestnicząc w liturgii mamy okazję zastanowić się nad tym co istotne w życiu i znaleźć spokój, gdyż przychodzi do nas kochający Bóg. On pragnie obdarzyć nas wolnością i pokojem, a także wskazać to, co rzeczywiście jest dla nas konieczne. Zatem mamy szansę by w spotkaniu z Panem znów w pełni odnaleźć siebie i na nowo odkryć sens życiowego powołania.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie.

Dziś rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 22 lipca –święto Św. Marii Magdaleny;
- We wtorek, 23 lipca –święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;
- W środę, 24 lipca – wspomnienie Św. Kingi, dziewicy;
- W czwartek, 25 lipca – święto Św. Jakuba, apostoła
- W piątek, 26 lipca – wspomnienie Świętych Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia Św. Krzysztofa patrona kierowców.

Go to top