Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30 VI 2019

Ogłoszenia parafialne - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30 VI 2019

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XIII niedziela zwykła. Jako uczniowie Jezusa jesteśmy powołani do współtworzenia królestwa Bożego. Podążając śladami naszego Mistrza możemy odczuwać zmęczenie i zniechęcenie, dlatego nieustannie powinniśmy odnawiać nasz osobisty wybór. Historia powołania nigdy się nie kończy. Uczestnictwo we Mszy Świętej jest znakiem naszej gotowości do nieustannego kroczenia za Panem. Chcemy słuchać Jezusa Chrystusa i opowiadać się za życiem w Jego królestwie.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA

-W środę, 3 lipca – święto Św. Tomasza, apostoła.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę, 7 lipca ofiara do puszek przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

Go to top