Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - TRÓJCA ŚWIĘTA - 16 VI 2019

Ogłoszenia parafialne - TRÓJCA ŚWIĘTA - 16 VI 2019

TRÓJCA ŚWIĘTA

W imię Trójcy Świętej – Ojca i Syna i Ducha Świętego – zaczynamy każdą liturgię. Bóg objawia się w osobie Ojca, który jest naszym stworzycielem i źródłem naszego życia. Objawia się w osobie Syna, abyśmy doświadczyli Jego miłości. Bóg objawia się również w osobie Ducha Świętego, by doprowadzić nas do pełnego poznania Boga dodając sił i odwagi do życia, wzbudza i podtrzymuje w nas ducha modlitwy i dziękczynienia, abyśmy mogli wyrazić nasze uwielbienie Bogu Trój jedynemu.

 

Dziś rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła. Dziś również zbierana jest ofiara do puszek, która jest przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA:
- W poniedziałek, 17 czerwca  – wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika;
- W czwartek, 20 czerwca -  uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa;
- W piątek, 21 czerwca – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. W tym dniu oddajemy szczególną cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca. Na Msze Świętą zapraszam mieszkańców Centrum I, Centrum II, Orawcowej i Wieczorka.

W środę na godzinę 7.30 zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę Świętą dziękczynną.

Go to top