Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 12 V 2019

Ogłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 12 V 2019

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

W IV niedzielę wielkanocną Jezus jako Dobry Pasterz zaprasza nas do wspólnego spotkania eucharystycznego. Stajemy przed mnóstwem rozmaitych ofert oraz możliwości i nie wiemy na co się zdecydować. Czasami potrzebujemy kogoś, kto weźmie za rękę i wskaże właściwą drogę. Jezus Chrystus jest Dobrym Pasterzem. Jemu możemy zaufać, Jego śladem możemy pójść pewni, że idzie przed nami. Prowadzi do pełni życia, pokazuje nam drogę miłości. Uwielbiajmy obecnego pośród nas Pana, który całej naszej rodzinie Bożej daje poczucie bezpieczeństwa.

Rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

W przyszłą niedzielę dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci I komunijnych i ich rodziców w sobotę o godzinie 9.00, zaś o godzinie 9.30 dla dzieci, które będą obchodziły rocznicę I Komunii  Świętej i ich rodzin.

W przyszłą niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiarę na remont kościoła. 

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- We wtorek, 14 maja – święto Św. Macieja, apostoła;
- W czwartek, 16 maja święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

W Piątek, 17 maja modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

W przyszłą niedzielę ofiara do puszek przeznaczona jest na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie.

Go to top